Hash Monster

Hash Monster spodoba się tym, którzy szukają maksymalnego odprężenia. To odmiana często wykorzystywana w medycynie, głównie ze względu na silne działanie przeciwbólowe. Dowiedzmy się więcej o tym szczepie.

Ma intensywny smak, mocne działanie i krótki okres kwitnienia – na pewno przypadnie do gustu hodowcom marihuany. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji spróbować tej odmiany, to najwyższa pora to zmienić.

Początki Hash Monster

Na rynku spotkamy obecnie głównie hybrydy, czyli odmiany, które zawierają w sobie zarówno cechy Cannabis Sativa, jak i Cannabis Indica. Tymczasem, Hash Monster to 100% Indica. Jest wynikiem skrzyżowania genów California Hash Plant i Northern Lights. Z takiego połączenia musiało powstać coś wyjątkowego.

Hash Monster zawiera około 13-16% THC i 3% dobroczynnego związku CBD. To właśnie dlatego wykazuje szereg leczniczych działań.

Hash Monster również dla początkujących

Odmianę tę z powodzeniem mogą uprawiać nawet początkujący hodowcy. Jej największą zaletą jest szybki okres kwitnienia. Hash Monster jest gotowa do zbiorów już po 5-7 tygodniach. Nadaje się do uprawy indoor i outdoor. W warunkach zewnętrznych okres zbioru to koniec września albo początek października. To niewysoka roślina – wyrośnie maksymalnie na 80 cm, ale zapewni sowite plony. Jest obficie pokryta żywicą.

Podczas uprawy jest mało wyczuwalna, natomiast podczas palenia zapewnia intensywne doznania smakowe. Topy pachną słodko – pikantnie, a smak Hash Monster jest mocny, ziołowy, ale z nutą słodyczy. Niektórzy porównują go do aromatu drewna i świeżej gleby.

Hash Monster wycisza i relaksuje

Każdy, kto spróbował tej odmiany potwierdza jej wyjątkowo relaksujące działanie, które można poczuć niemal w każdym centymetrze ciała. Wzbudza również poczucie euforii i maksymalnego odprężenia.

Ze względu na wysoką zawartość CBD wykazuje działanie przeciwbólowe. Pomaga w leczeniu migren, bezsenności, a także depresji. Łagodzi różnego rodzaju lęki i stres.