Passion#1

Passion#1 to odmiana marihuany niezwykle często polecana przez koneserów. Sprawdza się szczególnie w uprawach outdoor. Jest to jeden z najlepszych szczepów do zewnętrznej hodowli. Czas się z nią zapoznać.

Są odmiany marihuany, które swoją pozycję na rynku budują od dziesiątek lat i niezmiennie znajdują się w czołówce różnorodnych rankingów. To możemy powiedzieć między innymi o bohaterce tego tekstu, czyli Passion#1.

Passion#1 – najlepszy wybór

Producentem tej odmiany jest Dutch Passion. Passion#1 powstała w latach 70. XX wieku w Kalifornii, a dziesięć lat później docenili ją holendrzy. Nigdy nie była nagradzana, jednak od lat cieszy się pozytywnymi opiniami. Genetyki tej odmiany należy doszukiwać się w szczepach Amstel Gold. To najlepszy wybór dla miłośników indyjki. Passion#1 to bowiem 100% Indica.

Odmiana ta nie jest wykorzystywana w medycynie, chociaż zawartość THC jest stosunkowo wysoka. W zależności od szczepu waha się od 15% do 20%.

Passion#1 dla hodowców z pasją

Passion#1 to wyjątkowo silna odmiana. Zachwyca swoimi rozmiarami. W optymalnych warunkach może bowiem osiągnąć nawet 3,5 metra wysokości. Zazwyczaj jednak wyrasta na 2-2,5 metra. Gwarantuje pokaźne zbiory. Passion#1 jest przeznaczona do upraw outdoor. Pokochają ją zwłaszcza wprawieni hodowcy, chociaż początkujący również nie będą zawiedzeni. Passion#1 jest stosunkowo łatwa w uprawie.

Passion#1 ma dość specyficzny wygląd. Jej niezwykle długie, zbite topy są obficie pokryte gęstą żywicą. Odmiana ta przyciąga świeżym, cytrusowym aromatem.

Cytrusowa Passion#1

Passion#1 wyróżnia się niepowtarzalnym aromatem świeżych cytrusów. Jej smak również jest mocno cytrusowy, a dym niezwykle łagodny.

To odmiana, która zapewnia mocny i intensywny haj, ale przy tym bardzo radosny i przyjemny. W krajach, gdzie palenie marihuany jest dozwolone, miłośnicy konopi chętnię po Passion#1 sięgają i lubią jej silne działanie.